نام کامل:علی همتی,نام مستعار:کیمیا حسابان.آدرس سایت:www.kimiahesaban.com.همکاران:soomar63.com
5 از 5

مرا بخاطر بسپار

ورود
کرج، خ شهید بهشتی، میانجاده، برج تخصصی البرز، بلوک B، طبقه 5 واحد 10 و 11
02634238941
02634238942
09120483324

خدمات کیمیا حسابان

خدمات مورد نظر خود را انتخاب نمایید

درباره ما

معرفی کیمیا حسابان البرز

مجموعه کیمیا حسابان البرز کار خود را از سال 1385 با هدف متعالی خدمت رسانی به جامعه کارفرمایی و کارگری و کم کردن دغدغه های ذهنی پیرامون خدمات حسابداری ، امور مالیاتی،مشاوره مالیاتی و پیاده سازی اتوماسیون اداری با بکارگیری کارشناسان خبره در حوزه های مختلف حسابداری، مالیاتی و حقوقی فعالیت خود را آغاز نموده و تا کنون سعی بر ارائه خدمات برتر و ایجاد مقبولیت مفتخر بوده ایم و همواره سعی بر رفع ایرادها و کامل نمودن مجموعه داشته ایم، باشد که موجبات رضایت خداوند متعال و شما عزیزان حاصل گردد.

چشم انداز

ما در کیمیا حسابان البرز توانایی دادن به مردم، در کسب وکارها برای دستیابی به همه پتانسیل های خود را به عنوان مزیت رقابتی قرار داده ایم.

برای بهترین و اولین بودن در فراهم سازی پوشش بیمه ای و خدمات مالی در سطح استان و منطقه، ما ارزش متمایز برای مشتریان، شرکای تجاری، سهامداران و کارمندان از طریق توانمندسازی و بهینه سازی منابع،جهت توسعه خدمات در راستای بهره وری بیشتر، ایجاد می کنیم.


بیانیه ماموریت


فراهم نمودن محصولات و خدمات بدون درنظرگرفتن کیفیت کافی نیست، ما در کیمیا حسابان البرز از اینکه کسب و کارمان از تکامل پویا و برنامه ریزی شده به سوی اثربخشی و کارایی بیشتر پیروی کند، اطمینان حاصل می کنیم. در همین راستا با تلاش روز افزون و خستگی ناپذیر در جذب و حفظ مشتریان، ارتقا تعهد، انگیزش و توان تخصصی کارکنان و جلب مشارکت آن ها در امور شرکت، تشویق به خلاقیت و نوآوری و استفاده از نیروی متخصص وکارآمد جهت پاسخگویی به نیازهای هرچه گشترده تر حوزه های گوناگون کسب و کار کوچک تا بسیار بزرگ، متعهدتر برای آینده آماده می شویم.ارزشها در مجموعه کیمیا حسابان البرز

· در کیمیا حسابان البرز ، تک تک ویژگی های شرکت برای ما ارزشمند است زیرا که اعتقاد داریم خدمات باکیفیت باید چیزی بیشتر از مجموعه ای از ویژگی ها باشد.


· تعالی جویی مستمر در تمام ابعاد شرکت، ارتقای منزلت، کیفیت خدمات، کسب رضایت مشتریان و توجه به کرامت انسانی همواره در کیمیا حسابان البرز ارزشمند تلقی می گردد.

شعار شرکت

کیفیت خوب کیمیاست...

تیم مدیریت

مهندس علی همتی به عنوان مدیرعامل مجموعه باهدف رشد مشتریان و پیشرفت این مجموعه را به سمت اهداف متعالی هدایت می کند.کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان؛ با شماره تلفن 02600000000 و یا با شماره همراه 09120000000 تماس حاصل فرمایید و یا با استفاده از فرم زیر؛ درخواست تماس نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید

ویژه ها

پسندها

  • نظری ارسال نشده است

استقرار برترین نرم افزارهای مالی

  • 1-dasht.jpg
  • 2-sepidar.jpg
  • 3-holoo.jpg
  • 4-parmis.jpg
  • ghias.jpg
  • mahak.jpg
  • parse.jpg
  • rafe.jpg
کرج، خ شهید بهشتی، میانجاده، برج تخصصی البرز، بلوک B، طبقه 5 واحد 10 و 11
02634238941
02634238942
09120483324
نمایش

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)