نام کامل:علی همتی,نام مستعار:کیمیا حسابان.آدرس سایت:www.kimiahesaban.com.همکاران:soomar63.com
5 از 5

مرا بخاطر بسپار

ورود
کرج، خ شهید بهشتی، میانجاده، برج تخصصی البرز، بلوک B، طبقه 5 واحد 10 و 11
02634238941
02634238942
09120483324

خدمات کیمیا حسابان

خدمات مورد نظر خود را انتخاب نمایید

شرکت حسابداری , کیمیا حسابان البرز

شرکت حسابداری و فاکتورهای مهم

یک شرکت حسابداری باید چه فاکتورهایی برای انتخاب شدن داشته باشد ؟

کیمیا حسابان البرز با سابقه ی طولانی شما را جهت انتخاب شرکت حسابداری در کرج همراهی می کند

شرکت حسابداری

شرکت حسابداری موردنظر مسئولیت رسیدگی به چه جنبه های مالی را دارد؟

در هر سال قانون گذاران تغییراتی را در قوانین مالیاتی ایجاد می کنند، درنتیجه ی این امر، صاحبان مشاغل به طور میانگین زمان طلایی کسب و کار خود را، باید با رویارویی با تصمیم های مالی بگذرانند.

شرکت حسابداری معتبر همراه قوانین جدید مالیاتی می ماند و توصیه مالی مناسب و درخور را پیشنهاد می دهد و در نتیجه کسب و کارها را در مسیر درست مالی هدایت می کند، تا بودجه های مورد نیاز را تامین نمایند و اهداف مالی را تنظیم کند.

حق الزحمه :

حق الزحمه حسابداری برای هر شرکت حسابداری متفاوت است. تعدادی از حسابداران دستمزد را بر اساس نرخ تعیین شده برای هر کار مالی، مثل فراهم سازی صورت های سود و زیان، پر کردن فرم مالیات بر درآمد شخصی یا تدوین صورتی از ارزش خالص، معین میکنند.

برخی شرکت ها هزینه خدمات را بصورت دقیقه ای تعیین می کنند و تماسهای تلفنی شما با شرکت حسابداری صورتحساب شما را افزایش خواهد داد.

حوزه های تخصصی تجارت:

هر شرکت حسابداری متخصص در تعداد کمی از کسب وکارهای تجاری جهت ارائه پیشنهادات به مشتریان، می باشد. در انتخاب شرکت مناسب حتما تخصص آن لحاظ گردد که بهترین روش رصد شرکت های در حال همکاری با این شرکتها هستند. موضوع فعالیت شرکت های درحال همکاری، ماهیت و حوزه تخصصی شرکت حسابداری را مشخص می کند.

تاییدیه:

هرچقدر نیازهای حسابداری کسب و کار شما بیشتر باشد، سازمان شما ازحسابداران مورد تایید عمومی(حسابداران رسمی) شرکت حسابداری نفع بیشتری خواهند برد.

توصیه:

میزان توصیه ای که شما نیاز دارید بستگی به دانش ، تخصص و تجربه ی مالی شما دارد. اگر سازمان شما به کمک زیادی احتیاج دارد، شرکت حسابداری مناسبی را انتخاب کنید که مشاوره های مالی عمیق و دقیقی را عرضه می کنند.

سطح خدمات:

اگر سازمان شما نیاز به خدمات دفترداری کامل و دقیق دارد، به دنبال شرکت حسابداری باشید که دفتردارهایی را به خدمت می گیرد که معاملات مشتری را روزانه راه می اندازند. یک شرکت حسابداری که دفتردار بصورت روزانه ندارد، هزینه بیشتری را تعیین خواهد نمود.

در دسترس بودن:

تعیین وقت ملاقات حضوری شرکت حسابداری با مشتریان بابت پرکردن اظهاریه مالیاتی باعث جلب رضایت بیشتر مشتریان می گردد. شرکت معتبر همواره سعی در پاسخگویی مناسب به پرسش های مشتریان تجاری را دارد. این ارتباطات موثر این مطلب را معین کنید که آیا حسابدارتان جهت برقراری تماس در دسترس می باشد یا الزام به مراجعه حضوری به دفتر شرکت حسابداری دارید؟

ارتباط شخصی:

اگر هرکدام از حالت های زیر را مشاهده کردید، شما نیاز دارید شرکت حسابداری خود را تعویض کنید:

· به راحتی درباره امور مالی سازمان شما بحث نمی شود.

· سازمان شما در حال دریافت خدماتی که نیاز دارید، نیست.

· حسابدار شرکت حسابداری بگونه ای صحبت می کند که شما متوجه نمی شوید.

· اگر شما احساس ترس ناخوشایند یا هراس دارید.

تنظیم آرمان:

برخی از حسابداران در شرکت حسابداری به مشتریان خود پیشنهاد می دهند تا آرمانها را تنظیم نمایند و بر روند مالی سازمان نظارت کنند، که اگر شما در حال اقدام برای شروع تجارت باشید، می تواند برای شما بسیار مفید باشد. سازمان شما باید با سیاست های شرکت حسابداری جهت تنظیم آرمانها آشنا باشد که آیا مجبور به پرداخت هزینه و دستمزد اضافی برای خدمات خواهید بود یاخیر.

حمایت از حسابرسی:

زمانی که بحث خدمات درآمد داخلی در میان است، مجددا از صداقت حسابدار به نفع سازمان شما در شرکت حسابداری اطمینان حاصل کنید. در بعضی موارد شرکت حسابداری برای اهداف حسابرسی و مالی، دفاتر خودشان را پیشنهاد می دهند و حسابداری آماده میگذارند تا منافع و مصلحت های سازمان شما را تبیین نماید.

شرکت حسابداری باید به این نکته توجه کند که مواجهه با حسابرسی موقعیت استرس زایی برای سازمان ها می باشد، بنابراین شرکت باید تلاش خود را برای کمتر کردن این استرس و کنترل آن، کند تا بتواند بر شرایط مسلط گردد و مسیر پروژه را به سمت و سوی مثبت ببرد. شرکت حسابداری باید توجه داشته باشد در شرایطی که سازمان در استرس بسر میبرد، امکان اشتباه وجود دارد لذا با به کارگرفتن متخصصان مجرب و ارائه گزارش مناسب سازمان ها را در مسیر درست هدایت کند. .

کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان؛ با شماره تلفن 02600000000 و یا با شماره همراه 09120000000 تماس حاصل فرمایید و یا با استفاده از فرم زیر؛ درخواست تماس نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
 • نظری ارسال نشده است

ویژه ها

 • نظری ارسال نشده است

پسندها

 • نظری ارسال نشده است

استقرار برترین نرم افزارهای مالی

 • 1-dasht.jpg
 • 2-sepidar.jpg
 • 3-holoo.jpg
 • 4-parmis.jpg
 • ghias.jpg
 • mahak.jpg
 • parse.jpg
 • rafe.jpg
کرج، خ شهید بهشتی، میانجاده، برج تخصصی البرز، بلوک B، طبقه 5 واحد 10 و 11
02634238941
02634238942
09120483324
نمایش

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)