نام کامل:علی همتی,نام مستعار:کیمیا حسابان.آدرس سایت:www.kimiahesaban.com.همکاران:soomar63.com
5 از 5

مرا بخاطر بسپار

ورود
کرج، خ شهید بهشتی، میانجاده، برج تخصصی البرز، بلوک B، طبقه 5 واحد 10 و 11
02634238941
02634238942
09120483324

خدمات کیمیا حسابان

خدمات مورد نظر خود را انتخاب نمایید

حسابداری در کرج

اهمیت شرکت حسابداری برای کسب و کارها

کیمیا حسابان البرز با سابقه ی طولانی کسب و کار شما را جهت انتخاب شرکت حسابداری در کرج به بهترین شکل هدایت می کند.

سازمان ها معمولا به راه حلی برای نگه داری حسابها در زمان کسب و کار نیازمندند. یک شرکت حسابداری با ارائه ی مناسب خدمات حسابداری و انجام گزارشات مالی به مشتریان خود امکان مقایسه با دیگر رقبا در آن صنعت را می دهند.

شرکت حسابداری

خدمات حسابداری ارائه شده توسط شرکت حسابداری به مالکان کسب و کار امکان بازنگری در فعالیت های کسب و کار خود و اعمال تغییرات مورد نیاز را می دهد. اطلاعات ارزشمندی که شرکت حسابداری در اختیار مدیران میگذارند منجر به اخذ تصمیم دقیق تر و در نتیجه افزایش بهره وری می گردد.

- مدلها

در زمینه کسب و کار دو نوع حسابداری وجود دارد:

* حسابداری بر مبنای نقدی: زمانی که تبادل نقدی بین دو طرف انجام شود، شرکت حسابداری معاملات مالی را شناسایی و ثبت می کند. بیشتر کسب و کارهای کوچک به دلیل راحتی از این روش استفاده میکنند

* حسابداری تعهدی: شرکت حسابداری کار شناسایی و ثبت معاملات را درست زمانی که معامله برقرار می شود، ثبت می کند. یعنی زمان تبادل نقدی بین طرفین درنظر گرفته نمی شود.شرکت های بزرگتر از این روش استفاده می کنند به این دلیل که در بیشتر صنایع استفاده از این روش الزام آور است.

- عملکرد

مالکان کسب و کار معمولا از شرکت حسابداریکه هم کار حسابداری هم مدیریت مالی انجام می دهند ، استفاده می کنند.

شرکت حسابداری در بخش مدیریت حسابداری مسئولیت پیگیری هزینه های کسب و کار و تقسیم کردن هزینه ها به کالا یا خدمات را به عهده دارد. همچنین در حسابداری مدیریت برای مدیریت کردن هزینه ها، فروش و بودجه بندی پیش بینی شده است.

انجام همه این کارها برای صاحبان سرمایه وقت و انرژی زیادی می گیرد، در صورتی که این کار را به یک شرکت حسابداری معتبر واگذار کنند، وقت وانرژی آزاد شده را جهت پیشرفت کسب و کار خود و انجام معاملات پرسود می گذراند.

حسابداری مالی فرآیندی است که در آن یک شرکت حسابداری ، گزارشات مالی را بر اساس داده های مالی سازمان تهیه و تنظیم می کند. این مدل گزارشات مالی توسط ذینفعان داخلی و خارجی جهت تصمیم گیری در زمینه کسب و کار یا تصمیمات سرمایه گذاری استفاده می شود.

- ملاحظات

یک شرکت حسابداری مناسب و معتبر به مشتریان خود بهترین پیشنهاد نصب و راه اندازی نرم افزار حسابداری متناسب با فعالیت کسب و کار آن شرکت را می دهد.

یک سیستم حسابداری کارآمد به سازمان امکان رسیدگی و پیگیری اطلاعات مالی خود را در قالب گزارشات مالی، می دهد.

تنوع نرم افزارهای حسابداری برای کسب و کارهای کوچک بسیار زیاد است، سازمان ها می توانند با ارسال اطلاعات مالی خود به یک شرکت حسابداری مجرب، خدمات مالی ضروری خود را با صرف زمان کمتر و دقت بیشتر انجام دهند.

- بینش کارشناس

حسابداران مستقل که عضو جامعه حسابداران باشند یا شرکت حسابداری معتبر همه ی خدمات حسابداری، مدیریت مالی و مالیاتی مورد نیاز کسب و کارهای کوچک در محیط کسب و کار را در قالب همکاری حرفه ای ارائه می دهند.

همچنین شرکت حسابداری می تواند خدمات مالیاتی مورد نیاز برای بازگشت مالیات به مشتریان خود را ارائه نماید.

لازم به ذکر است که کسب و کارهای کوچک نیاز بیشتری به خدمات مالی و مالیاتی دارند تا بتوانند از ابتدای کار اطلاعات مالی خود را به طرز صحیح شناسایی و ثبت نمایند.

صاحبان کسب و کار همچنین باید توجه داشته باشند که دقت لازم را برای انتخاب شرکت داشته باشند و حتما شرکت حسابداری موردنظر خود را بر اساس سوابق و تجربه شرکت ها انتخاب کنند. در این زمینه می توانند از مشتریان شرکت ها اطلاعات مفیدی کسب کنند.

کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان؛ با شماره تلفن 02600000000 و یا با شماره همراه 09120000000 تماس حاصل فرمایید و یا با استفاده از فرم زیر؛ درخواست تماس نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
 • نظری ارسال نشده است

ویژه ها

 • نظری ارسال نشده است

پسندها

 • نظری ارسال نشده است

استقرار برترین نرم افزارهای مالی

 • 1-dasht.jpg
 • 2-sepidar.jpg
 • 3-holoo.jpg
 • 4-parmis.jpg
 • ghias.jpg
 • mahak.jpg
 • parse.jpg
 • rafe.jpg
کرج، خ شهید بهشتی، میانجاده، برج تخصصی البرز، بلوک B، طبقه 5 واحد 10 و 11
02634238941
02634238942
09120483324
نمایش

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)